Студенти Луцького НТУ знову перші у конкурсі студентських наукових робіт

Другий рік поспіль студенти кафедри Будівництва та цивільної інженерії спеціалізації «Міське будівництво та господарство» факультету архітектури, будівництва та дизайну здобувають перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт.

Конкурс відбувається за спеціальністю 191 «Архітектура та містобудування» секція «Містобудування» та проходить в Харківському університеті будівництва та архітектури.

В цьому році, в зв’язку з запровадження карантину на території України та згідно з листом Інституту модернізації змісту освіти від 12 березня 2020р. №221/10-713 переможці були визначені за рейтингом наукових робіт.

Студентська наукова робота на тему: «Містобудівний аналіз, як основа реновації міст» (на прикладі смт. Олика), авторів Ляшук Софії та Олексійовець Катерини (науковий керівник доц. Парфентьєва І.О.) шифр «Олика» була високо оцінена незалежними рецензентами та отримала 180 балів і впевнено посіла перше місце.

Щиро вітаємо наших переможців та їх наукового керівника.

Кафедра архітектури та містобудування