Студенти та викладачі Луцького НТУ – на міжнародній будівельній виставці

20-23 березня відбулась головна подія року в будівельній галузі країни – Міжнародна будівельна виставка «INTER BUILD  EXPO – 2018» у м. Києві, яку відвідали студенти та викладачі секції промислового та цивільного будівництва (ПЦБ) кафедри будівництва та цивільної інженерії   Луцького НТУ.

Всі виставкові заходи пройшли в павільйонах  і на відкритих майданчиках  міжнародного виставкового центру (МВЦ) (Київ, Броварський проспект,15)  за підтримки Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України і Комітету Верховної Ради України  з питань будівництва  і житлово-комунального господарства.

У виставці і форумах взяли участь великі вітчизняні та зарубіжні підприємства будівельної галузі, проектні, архітектурні, інжинірингові, інвестиційно-будівельні організації, а також приватні інвестори і забудовники.

Семінари, круглі столи, конференції, консультації, майстер-класи за участю провідних фахівців з України та зарубіжних країн стали  ключовими подіями форуму «INTER BUILD EXPO 2018».

Традиційно експоненти представили повний спектр продукції для будівельної галузі: будівельні та оздоблювальні матеріали, технології їх виробництва, техніку, системи теплопостачання, вентиляції і енергозабезпечення, засоби відеоспостереження, контролю і обмеження доступу, обладнання та інструменти, камінь штучний і натуральний, матеріали з деревини, цегла, покрівельні матеріали, сходи, металоконструкції, тротуарну і керамічну плитку, вікна, двері, ворота, засоби індивідуального захисту та спецодягу, предмети інтер'єру та ін. Викладачі мали  можливості проконсультуватися з експертами, поспілкуватись  з колегами і зав'язати необхідні ділові контакти для проведення спільних семінарів та конференцій на базі університету. Студенти отримали цікаву інформацію і можливість взяти участь у краш-тестах сучасних будівельних виробів.

доценти кафедри БЦІ Ірина Задорожнікова та Світлана Ротко

Фото: Руслан Пасічник