Теорія і практика: студенти Луцького НТУ зможуть навчатися на домобудівельному комбінаті

На кафедрі будівництва та цивільної інженерії для студентів групи БДН-31 з вибіркової дисципліни «Технологія будівельного виробництва (спецкурс)» 13 березня лекційне заняття відбулося у незвичному форматі: до студентів запросили начальника виробничо-технічного відділу Луцького домобудівельного комбінату Тараса Євгеновича Пелюха.

Тарас ПЕЛЮХ, до речі, є випускником Луцького НТУ 2004 року за  спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво».

Він розповів студентам про основні аспекти в теперішньому будівництві, тенденції розвитку будівельної галузі в м. Луцьку та на Волині, а також запросив студентів до себе на підприємство на екскурсію.

Між завідувачем кафедри будівництва та цивільної інженерії Ольгою Ужеговою і в.о. декана факультету архітектури, будівництва та дизайну Олександром Андрійчуком, ведучим викладачем дисципліни «Технологія будівельного виробництва (спецкурс)» з однієї сторони, та начальником виробничо-технічного відділу ЛДБК Тарасом Пелюхом була досягнута домовленість про проведення наступних аудиторних лекційних занять в приміщеннях виробничих корпусів Луцького домобудівельного комбінату, а також на будівельних майданчиках цієї організації в місті Луцьку. Така альтернативна форма навчання дозволить краще засвоїти студентам матеріал, поєднати теоретичні заняття із практикою та виробництвом.

Проведення пар на підприємстві ЛДБК та його об’єктах будівництва сприятиме запровадженню і розвитку дуальної освіти за освітньою програмою «Будівництво та цивільна інженерія» в Луцькому НТУ.

Кафедра БЦІ