У Луцькому НТУ успішно захистив магістерську україномовний студент з Анголи

Успішний захист магістерської – вдалий старт для майбутньої карєри. Так, на кафедрі будівництва та цивільної інженерії Луцького національного технічного університету відбувся успішний  захист випускної кваліфікаційної роботи магістра.

Здобувачем за освітньою програмою 192 «Будівництво та цивільна інженерія» освітньо-кваліфікаційного рівня вищої освіти магістр був студент-іноземець, громадянин Анголи  Франсішку Ногейра Канза.

Науковою темою його магістерської роботи був аналіз розрахунку залізобетонних конструкцій за нормативними документами у прикладних програмних комплексах України та Анголи.  Під час навчання  за освітньою програмою «Будівництво та цивільна інженерія» здобувач  отримав необхідні компетентності, що дозволили йому продемонструвати високий результат.

На захисті, окрім екзаменаційної комісії, були присутні декан факультету  архітектури, будівництва та дизайну Олександр Андрійчук, гарант освітньої програми Ірина Задорожнікова, завідувач кафедри будівництва та цивільної інженерії Ольга Ужегова.

Присутні члени екзаменаційної комісії оцінили представлену роботу та належний захист здобувача у 96 балів. Варто також відмітити прекрасний рівень володіння здобувачем українською мовою.

Бажаємо випускнику подальших успіхів у науковій діяльності та не зупинятись на досягнутому.

Завжди приємно, коли обирають освітню програму «Будівництво та цивільна інженерія» для навчання на кафедрі будівництва та цивільної інженерії Луцького національного технічного університету!

Кафедра БЦІ