Учні 17-ї школи на день стали студентами Луцького НТУ

20 лютого до Луцького національного технічного університету завітала група школярів-дев’ятикласників ЗОШ №17. Зокрема, викладачі машинобудівного факультету на чолі з деканом запросили дітей, аби ознайомити їх з актуальними спеціальностями та дати можливість відчути себе студентами Луцького НТУ.

Насамперед з вітальним словом до школярів звернувся декан МБФ Ігор Цизь: «Сподіваюся після сьогоднішнього дня у вас залишаться виключно приємні враження від університету та наших викладачів. Можливо ця подія внесе зміни у ваші плани на подальше життя та вибір професії». Розповів декан і про кафедри, які сьогодні відвідають учні ЗОШ №17: автомобілів і транспортних технологій; аграрної інженерії; інженерної та комп'ютерної графіки (ІКГ); технологій і обладнання переробних виробництв (ТОПВ).

Потому Ігор Євгенович пояснив, що необхідно для того, аби стати студентом Луцького НТУ. «Першою чергою, необхідно завершити усі 11 класів навчання, здати відповідні ЗНО. Звичайно ви можете стати і студентами коледжів, поступити до нас опісля на скорочений термін навчання. І один, і інший шлях вас приведе до стін нашого університету, аби здобути вищу освіту та отримати гарне працевлаштування», - каже декан.

Розповіли школярам і про актуальні на ринку праці спеціальності, яким навчають на машинобудівному факультеті: автомобільний транспорт, транспортні технології, харчові технології, агроінженерія, технології легкої промисловості та лісове господарство. Більше інформації можна отримати за посиланням: http://mbf.lntu.edu.ua/.

Відтак, дітей розділили на 4 групи, кожну з яких взяли в підпорядкування викладачі університету, які, своєю чергою, і проводили перші заняття для школярів.

Машинобудівний факультет Луцького НТУ закликає усі бажаючі школи області до подібної співпраці.

Олександра Містюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1186029481551100