Факультет цифрових, освітніх та соціальних технологій

ПРО ФАКУЛЬТЕТ – факультет цифрових, освітніх та соціальних технологій (ФЦОСТ) засновано в 2021 році.  З метою оптимізації та удосконалення організаційно-методичного забезпечення освітнього процесу було проведено реорганізацію Луцького національного технічного університету (наказ № 514-05-35 від 15 грудня 2020 року «Про зміни до структури ЛНТУ») і в структуру закладу увійшов новостворений факультет.

На факультеті навчається понад 1000 студентів. ФЦОСТ готує фахівців у галузях знань 01 Освіта/Педагогіка, 03 Гуманітарні науки, 05 Соціальні та поведінкові науки, 23 Соціальна робота, 26 Цивільна безпека, 06 Журналістика.

МІСІЯ ФАКУЛЬТЕТУ – творити освітній простір для навчальних потреб студентів, розвитку їх соціальної та цифрової відповідальності, заохочення до здорового і безпечного способу життя з гарантованими можливостями для творчого діалогу викладачів й здобувачів освіти із застосуванням професійних цінностей та компетентнісного підходу.

Адміністрація факультету

Заступник декана з досліджень

Заступник декана з молодіжної політики та профорієнтації

Заступник декана з партнерства

Кафедри факультету

Кафедра цифрових освітніх технологій
Кафедра фізичної культури, спорту та здоров'я
Кафедра соціогуманітарних технологій
Кафедра іноземної та української філології
Кафедра цивільної безпеки

Факультет цифрових, освітніх та соціальних технологій (ФЦОСТ) засновано в 2021 році.  З метою оптимізації та удосконалення організаційно-методичного забезпечення освітнього процесу було проведено реорганізацію Луцького національного технічного університету (наказ № 514-05-35 від 15 грудня 2020 року «Про зміни до структури ЛНТУ») і в структуру закладу увійшов новостворений факультет.

До складу факультету входять п’ять кафедр: кафедра цифрових освітніх технологій (яка підпорядковувалась ФКНІТ); кафедра соціогуманітарних технологій (яка підпорядковувалась ФФОЛП; кафедра фізичної культури, спорту та здоров’я (яка підпорядковувалась ТФ); кафедра іноземної та української філології (яка підпорядковувалась ФФОЛП); кафедра цивільної безпеки (яка підпорядковувалась ФЕТЕ).

Спеціальності та освітні програми

Тип освітньої програми та рівень вищої освіти

Кафедра

Спеціальність 015.10 Професійна освіта (Комп’ютерні технології) / Спеціальність 015 Професійна освіта / 015.39 Цифрові технології