7 причин, чому Луцький НТУ?

Перш ніж ви зможете змінити світ, вам потрібно и?ого зрозуміти.

Луцький національний технічний університет - унікальний ЗВО на Волині та один із найефективніших в Україні. За більш ніж 50-річну історію, наш університет став упізнаваним брендом, який ми постійно вдосконалюємо.

Висококласні фахівці із 7 факультетів та 36 різнопрофільних кафедр готові відкривати молодому поколінню шлях до успіху. Наші студенти мають змогу обрати класичну технічну чи економічну спеціальність, а також підсилити свої можливості за допомогою гуманітарних наук, опанувавши іноземну мову й тонкощі юриспруденції.

У нас є нагода реалізувати себе у науковій царині і продемонструвати власні знання та вміння не лише на Всеукраїнському рівні, але й далеко за кордоном. Довіряючи компетентності вітчизняних викладачів, студенти можуть паралельно здобути досвід іноземних науковців, долучившись до програми подвійного диплому, а відтак отримати диплом нашого ЗВО та закордонного університету.

Тож, аби структуризувати основні переваги та пріоритети Луцького НТУ ми виокремили 7 причин, чому Луцький НТУ?

Ми пробудимо у вас пристрасть до відкриттів!

1. Унікальність, Досвід, Інновації

Луцький НТУ є унікальним технічним ЗВО на теренах Волині та одним із найефективніших університетів в державі за результатами оцінювання Міністерства освіти і науки України. За більш ніж 50-річну історію наш університет став упізнаваним брендом, який ми постійно намагаємося вдосконалювати і вносити корективи на вимогу сучасності, але колектив якого пишається усталеними традиціями та величними досягненнями.

2. Професійний простір особистості

Ми реалізували серйозний проект зі створення студентського бізнес-інкубатора та стартап школи. Це майданчик, де студенти можуть здобути додаткові компетентності для відкриття власного бізнесу. Тут можна набути юридичних, фінансових та комунікативних навиків, які допоможуть правильно та конструктивно підійти до втілення власної бізнес-ідеї на території нашої держави. Ми зацікавлені у тому, аби освічена українська молодь лишалася в Україні і мала можливість досягнути успіху тут.

Ми навчимо вас задавати складні запитання і шукати на них відповідь!

3. Дуальна освіта та профадаптація

Луцький НТУ пропонує чимало варіантів проходження практики на підприємствах-флагманах економіки області з перспективою подальшого працевлаштування, а також можливість використовувати дуальну освіту, що дозволяє паралельно навчатися і працювати.

4. Територія наукових ідей

У наших стінах молодь може розвиватися та вдосконалюватися у нових лабораторіях із надсучасним обладнанням відомих світових брендів, власноруч працювати на новітньому устаткуванні, відвідувати лекції із використанням мультимедійних технологій та знайти справжніх друзів і порадників серед викладачів.

Для того, аби студенти могли здобути не лише теоретичні знання, але й набути практичних навичок, ми постійно оновлюємо лабораторний фонд. Лише впродовж двох років ми презентували до 10 сучасних локацій, оснащені новітнім обладнанням від провідних світових компаній. Серед них агрополігон, лабораторія електроніки та телекомунікації; автоматизації процесів пакування та переміщення вантажів; лабораторія релейного захисту; електромонтажний навчально-тренувальний полігон; лабораторія анатомії людини та унікальна на Волині лабораторія швейної індустрії.

Ми відкриємо для вас нові можливості та допоможемо розширити ваші горизонти!

5.

Взаємодія зі світом можливостей

Наші команди є переможцями численних змагань і гордістю університету. Цьогоріч нам вдалося придбати необхідний спортивний інвентар і відкрити секцію із бадмінтону. Натомість головною спортивною подією року не лише для університету, але й для країни, стало відкриття сертифікованого центру для легкоатлетичних метань. Відтепер, у ньому можна виконувати  метання диску й молота, спису і штовхання ядра.

6. У тренді спортивних досягнень

У Луцькому НТУ професійний відділ міжнародних зв`язків. Його працівники пропонують студентам закордонне навчання та стажування у світових ЗВО, міжнародні практики, ознайомчі поїздки у закордонні навчальні заклади, а найголовніше – можливість отримання подвійного диплому. Наші студенти можуть паралельно здобувати освіту в Луцькому НТУ та закордонному закладі-партнері.

А ще ми пишаємося нашими колоритними іноземними студентами, які завжди відкриті до спілкування та готові розділити з вами радості студентського життя.

Разом з вами ми відкриваємо світ та нові можливості!

7. Феєричні студентські роки

Найбільшою гордістю для нас є наші студенти. Вони постійно демонструють прагнення до розвитку, свідченням чого є численні перемоги та досягнення. Крім того, вони вміють зробити життя кожного цікавішим і внести часточку креативу та любові до рідного ЗВО, завдяки яскравим заходам і святкуванням.

Студрада активна у розбудові та вдосконаленні нашого ЗВО, а тому є повноцінними учасниками покращення освітнього та наукового процесу.

Ми – ваш ключ до успіху!

Інформаційний відділ Луцького НТУ