Луцький національний технічний університет долучається до пілотного проєкту «Grammarly for Education для українських ЗВО», який запускають МОНУ та Grammarly.

Міністерство освіти і науки України спільно з компанією Grammarly розпочинають 6-місячний пілотний проєкт із безоплатним доступом до Grammarly for Education для українських закладів вищої освіти.

англійська

Мета проєкту — надати українським студентам і викладачам доступ до передових інструментів для вдосконалення навичок з англійської мови.
Сьогодні відбувся ознайомчий вебінар для зацікавлених представників ЗВО, на якому комунікаційний менеджер компанії Grammarly Анна Койнова розповіла про основні функції Grammarly для поліпшення текстів англійською мовою та функції Grammarly на основі генеративного штучного інтелекту та як вони можуть бути використані в освітньому процесі. Участь у вебінарі взяв проректор з НПР та цифрової трансформації Роман Грудецький.

англійська

Серед переваг «Grammarly for Education»:
⦁    Переклад тексту з автоматичним визначенням мови;
⦁    Перевірка тексту на плагіат;
⦁    Генерування ідеї для дописів у соціальні мережі;
⦁    Короткий огляд листів/текстів;
⦁    Складання плану дослідження чи наукової роботи;

Зокрема, буде доступна топова можливість створювати Snippets і використовувати їх у роботі/навчанні тощо.