Гаряча пора: як у Луцькому НТУ вступників приймають

У Луцькому національному технічному університеті триває прийом заяв вступників на навчання у ЗВО. Особливо гаряча пора нині у приймальній комісії, де відбуваються консультації абітурієнтів, прийом документів та підведення перших підсумків вступної кампанії.

5000 ЗАЯВ ВІД АБІТУРІЄНТІВ

За словами відповідального секретаря приймальної комісії Юрія Фещука, стартувала вступна кампанія з 1 серпня, а безпосередньо прийом заяв від вступників на основі повної загальної середньої освіти - з 13 серпня. Примітно, що за станом на 18 серпня, до Луцького НТУ надійшло вже близько 5 тисяч заяв, з них біля 3 тисяч – від вступників на основі ПЗСО.

900 ОХОЧИХ НАВЧАТИСЯ НА МАГІСТРАТУРІ

«Особливо радує, що основна кількість заяв була подана із першим пріоритетом. Крім того, вже більше 900 заяв ми отримали на освітній ступінь «Магістр». Неабияку роль відіграє і те, що в нас досить велика кількість місць державного замовлення, а саме понад 450 і те, що в нас прийнятна ціна за навчання. Тож заяви від студентів надходять постійно, тому сподіваємося, що кількість зарахованих буде не менша, аніж в минулому році», - розповідає Юрій Петрович.

22 СЕРПНЯ ЗАІКНЧУЄТЬСЯ ПРИЙОМ ЗАЯВ

Важливо пам’ятати, що прийом заяв триватиме до 22 серпня, а тому охочим вступити до Луцького НТУ варто поквапитися. Із 12:00 27 серпня в електронних кабінетах вступників уже повинні бути рекомендації до зарахування на місця за державним замовленням.

«Я бажаю, щоб усі отримали державне місце, особливо за омріяними спеціальностями, але розумію, що дехто не зможе його взяти, у такому випадку, є можливість навчатися за кошти юридичних та фізичних осіб. Тут важливо вчасно принести оригінали документів або ж надіслати копію, втім завірену цифровим підписом, аби невдовзі донести й оригінали», - резюмує Юрій Фещук.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Фото – Олена Третяк