Луцький НТУ перший за кількістю заяв на скорочену форму навчання

19 серпня на сайті ЄДЕБО оприлюднили рейтинги університетів Україні за кількістю поданих заяв від вступників. Так, у рейтингу заяв вступників за закладами освіти Луцький НТУ займає перше місце за кількістю поданих заяв від вступників на основі ОКР «Молодший спеціаліст». За даними ЄДЕБО, станом на 19 серпня 2020 року, до нашого університету надійшла 1 301 заява.

Коментує ректор Луцького НТУ Петро Савчук:

«З великою радістю констатую, що на сьогодні Луцький національний технічний університет займає впевнене перше місце серед всіх ЗВО України за кількістю заяв на скорочену форму навчання на основі ОКР «Молодший спеціаліст».

Випускники коледжів – це прагматичні люди, які уже отримали базові навички, конкретно націлені на здобуття знань саме за тим напрямком, який обрали. Вибір нашого університету цією категорією вступників – індикатор того, що ми надаємо якісні послуги, що у нас доброчесна освіта. Впливає також й те, що у нас велика полігамність напрямків та широкі можливості для розвитку.

З попереднього досвіду знаю, що скорочувальники – це дуже сильні студенти, які дуже вмотивовані, адже мають базові знання, які потрібно лише правильно спрямовувати і розвивати. Ми гордимося тим, що нам вдалось здобути авторитет серед вступників і хочу наголосити, що лишається два дні до завершення вступної. Тож, чекаємо на вас у Луцькому НТУ!».

Зауважимо, що за даними ЄДЕБО на 19 серпня, загальна кількість поданих заяв від вступників на базі ПЗО складає 3 493, а диплом магістра хочуть отримати 930 вступників.

Не забудьте, що вступна закінчується через 2 дні!

22 серпня о 18:00 прийом заяв буде завершено.

Поспішайте! Ми чекаємо на вас!

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ