Луцькии? НТУ – серед переможців гранту від Erasmus+

Проектна команда Луцького НТУ долучилася до проекту програми Erasmus+ «ЦЕНТРИ СЕРТИФІКАЦІІ? ВИКЛАДАЧІВ УНІВЕРСИТЕТІВ: ІННОВАЦІИ?НИИ? ПІДХІД ДО ПРОМОЦІИ?НОГО НАВЧАННЯ» за напрямком «Розвиток потенціалу вищоі? освіти». Кординатором проекту став Львівськии? національнии? університет імені Івана Франка, а основними партнерами є як украі?нські вищі навчальні заклади, так і закордонні, зокрема: Литва, Німеччина, Франція та Польща.

Луцькии? НТУ уже протягом багатьох років працює у напрямку розвитку технологіі? в системі управління діяльністю та активно долучається до формування і реалізаціі? міжнародних програм, проектів і грантів. Тож, цього разу ми стали одними із десяти співучасників дворічного грантового проекту на суму 801.739,00 євро, заи?нявши 31-шу позицію у списку переможців (https://eacea.ec.europa.eu/sites/eacea-site/files/cbhe_2020-results.pdf).

Відтак, до написання даноі? проектноі? заявки долучилися: деканка факультету бізнесу Надія Ковальчук, завідувачка кафедрою менеджменту Наталія Вавдіюк та доцентка кафедри менеджменту Валентина Галущак.

Загалом проект має на меті конкретні цілі:

1.Демонополізування формальних систем професіи?ного розвитку та сертифікаціі? викладачів університетів шляхом створення чотирьох незалежних Національних центрів педагогічноі? маи?стерності та десяти і?хніх філіи?, які будуть об’єднані в мережу та зосередяться на підвищенні якості викладання в університетах.

2. Впровадження програм сертифікаціі? викладачів університетів на основі європеи?сь ких передових практик та освітніх інноваціи? для забезпечення досконалості викладання.

3. Розроблення та тестування новоі? навчальноі? програми з викладацькоі? маи?стерності, включаючи навчальні курси на MOOC, що передбачатимуть професіи?ну сертифікацію викладачів університетів.

Нагадаємо, що Erasmus+ ПРОЕКТИ З РОЗВИТКУ ПОТЕНЦІАЛУ ВИЩОІ? ОСВІТИ – це проєкти міжнародноі? співпраці на основі багатосторонніх партнерств переважно між закладами вищоі? освіти, що передбачають обмін досвідом і кращими практиками різних краі?н світу з метою підтримки реформ задля підвищення якості вищоі? освіти, зближення і зрозумілості систем вищоі? освіти у всьому світі.

Особливу подяку хочемо висловити і нашому партнеру, з яким уже протягом 3 років Луцькии? НТУ активно співпрацює – ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана», зокрема, доценту Арсену Келічавому. В результаті спільних напрацювань було підготовлено та подано більше 5 проектів: два з яких за програмою Еразмус+ отримали фінансування.