Луцький національний технічний університет пишається своїми студентками та випускницями, які активно розвиваються у сфері права та досягають значних професійних успіхів. Сучасна юристка – це не лише правозахисниця та адвокатка, але й суддя, поліцейська, міністерка та представниця багатьох інших важливих професій. Підготовка наших студенток до цих ролей значною мірою відбувається завдяки підтримці та натхненню від Асоціації жінок-юристок України «Юрфем».

юристкаюристкиюристки

Студентка третього курсу факультету бізнесу та права, Діана Шелест, взяла участь у VI Літній школі для студенток-юристок, організованій Асоціацією «Юрфем», яка проходила з 19 по 22 серпня у Львові. У цьому році учасницями школи стали понад 20 студенток з різних куточків України.

юристкиюристки

Програма Літньої школи охоплювала три основні блоки. Перший – «Мої знання мають значення» – був присвячений поглибленню професійних знань і навичок. Другий блок – «Мої історії мають значення» – акцентував увагу на особистих історіях учасниць та їхньому впливі на розвиток правозахисної діяльності. Третій блок – «Моя турбота про себе має значення» – наголошував на важливості самопіклування та підтримки власного добробуту в юридичній професії.

юристкиюристки

Заключний етап заходу ознаменувався розмовою з видатними лідерками-юристками, серед яких була і Віта Мартинюк, випускниця бакалаврату ЛНТУ за спеціальністю "Право". Нині Віта працює начальницею сектору дотримання прав людини Камінь-Каширського районного відділу поліції ГУНП у Волинській області. Вона поділилася своїм досвідом у застосуванні правових інструментів у поліцейській діяльності та розповіла про впровадження інноваційного проєкту «Custody Records», який успішно функціонує в підрозділі вже понад рік, забезпечуючи захист прав людини.

юристкиюристки

«Мої зусилля мають значення» – цей лейтмотив відображає не лише саму Літню школу, але й подальшу діяльність її випускниць, які впроваджують свої проєктні ідеї в університетах.

юристкиюристки

«Ми з нетерпінням чекаємо початку нового навчального року, щоб надихати і надихатися нашими здобувачами освіти», – зазначила доцент кафедри права та членкиня Асоціації жінок-юристок України «Юрфем» Юлія Пундор.