Упродовж трьох місяців в ЛНТУ на кафедрі технологій легкої промисловості з жовтня по грудень 2023р. у змішаній формі проходило навчання представників підприємства «СІТІЛАБ».

ТЛП

Дизайнер Лілія Вакула та технолог Юлія Григор’єва пізнали особливості проектування одягу з тканин та трикотажу, здобули знання з конструювання та моделювання базових поясних та плечових виробів на чоловіків та жінок. Навчання відбулося у рамках співпраці між кафедрою технологій легкої промисловості та підприємства«СІТІЛАБ».

ТЛП ТЛП ТЛП ТЛП

Під час занять, які проводили фахівці кафедри ТЛП: к.т.н., доц. Людмила Назарчук, к.т.н., доц. Олександр Шовкомуд, старший лаборант, інженер-технолог Юлія Лемколович, а також запрошений лектор, к.т.н., доц., академік української академії «Легка промисловість», керівник та викладач «Школи швейної майстерності» Ірина Проданчук, слухачі курсу розробляли конструкції спідниць, штанів, футболок, худі на типову та індивідуальну фігуру людини, а також вивчали технологічну послідовність обробки окремих вузлів. На завершення курсу були видані сертифікати.

ТЛП ТЛП ТЛП ТЛП ТЛП ТЛП

Дякуємо наполегливим та допитливим співробітникам «СІТІЛАБ». Нехай знання, отримані під час навчання вам стануть у пригоді. Також щиро вдячні досвідченому фахівцю, професіоналу-практику Ірині Вікторівні за компетентний підхід до подання матеріалів та настанови і рекомендації нашим партнерам.

ТЛП

Кафедра ТЛП