Перейти до основного вмісту

«Наші діти – наша гордість», - фотопроект у Луцькому НТУ

У людини є потреба в багатьох речах і досить часто наші бажання носять матеріальний характер. Іноді ми прагнемо більше грошей, кращого помешкання чи новішу машину… Часто ми хочемо розвитку, самовдосконалення та максимальної реалізації. Але найбільшим дарунком Бога для людини є її душа: глибока і багатогранна, сповнена любові, тепла і добра, які безперечно, ми ладні віддавати найціннішому, що є у нашому житті – нашим дітям.

Щороку 1 червня світова спільнота відзначає Міжнародний день захисту дітей. Сьогодні ми маємо можливість почути діток, їхні потреби, мрії, бажання. Ми можемо бути дотичними до тих проблем, які існують серед малечі, позбавлених батьківського тепла та уваги, ми думаємо як допомогти тим, хто відчув на собі агресію та знущання і тим, у життя яких нахабно увійшла недуга. Ясна річ, що майбутнє покоління повинне відчувати любов та турботу усі 365 днів у році, але саме 1 червня, ми привертаємо увагу до тих питань, про які не маємо права забути.

А крім того, саме 1 червня, із приходом літа, ми маємо чудову нагоду по-особливому привітати своїх діток, пригорнути і подякувати за те, що вони є, провести цей час у сімейному колі, потішитися здобутками й успіхами малечі, дати цінні поради і просто потішитися їхнім щасливим сміхом, цінуючи кожну мить проведену разом.

Сьогодні, з нагоди свята, про своїх діток розповіли працівники Луцького НТУ. Тож далі у фотопроекті ми покажемо вам талановите майбутнє нашого університету та гордість нашої країни.

Алла Мартинюк, к.пед.н., доцент кафедри іноземної та української лінгвістики та її сини

«Моє життя – мої сини! Горда, щаслива і молюся за хорошу долю…

Старший: Назар - золотий медаліст, баскетболіст і душа компанії…

Середній: Михайло - розумний, товариський, дуже-дуже відповідальний. Займається тхеквондо.

Наймолодший: з великими очима, допитливий і , певно, майбутній футболіст….»


Валентина Ткачук, к.т.н., доцент кафедри ТЕМС та її донки Валерія (12 років) та Віталіна (8 років).

Дитинство - коротка мить, коли обійми і поцілунки особливо зворушливі! 

Тож пам’ятаймо про швидкоплинність дитячих пустощів і частіше обіймаймо наших маленьких-дорослих діток, незалежно від оцінок, медалей і кубків, перемог та успіхів,  без причин і приводів, а  за покликом серця. 

Адже найбільший здобуток нашого життя - щасливі очі власних дітей! 

Віктор Самостян, к.т.н., старший викладач кафедри ІКГ і донька Анастасія (9 років) та син Андрій (2 роки 10 місяців)

«Знайомтесь: Анастасія - призерка чемпіонатів міста Луцька та Волинської області з плавання та Андрій – і всі його досягнення та перемоги ще попереду».

 

Оксана Речун, к.т.н., доцент кафедри ТЕМС та донька Владислава

«Речун Владислава - учениця 1-Б класу, Луцького НВК «Гімназія 14» імені Василя Сухомлинського, учениця зразкового вокально-хорового колективу «Перлинка» ПУМу, переможниця Всеукраїнської олімпіади «Всеосвіта Осінь 2019» Українська мова (1 місце), переможниця обласного дитячого-літературного конкурсу «Щоб не трапилось біди-обережним будь завжди» (1- місце), переможниця конкурсу управління освіти Луцької міської ради та Палацу учнівської молоді «Великдень у наших родинах», учасниця конкурсу учнів початкових класів «Тиждень психології» та численних фото-, вокально-хореографічних та інших конкурсів. 

Наша донечка - наша гордість!!!»

 

Руслан Кірчук, к.т.н., професор кафедри аграрної інженерії та донечка Мар’яна

«Мар’яна Кірчук – наша улюблена донечка і внучка. Маленька шестирічна принцеса, майбутня першокласниця, творча дівчинка, яка добре читає, малює, танцює, любить котиків і рибок. Мар’янка – світле сонечко, яке зігріває всю нашу родину».

Тарас Божидарнік, д.е.н., професор кафедри менеджменту та донька Емілія

«Ми з дружиною пишаємося своєю донечкою Емілією за її певні досягнення, за хороші оцінки, допитливість, бажання розвиватися, бути лідером, умінням поєднувати навчання з дозвіллям та побутовими клопотами. Раді за те, що не вчимо з нею уроки, а вона саменька відповідально ставиться до графіку, завдань та шкільної програми. Сподіваємося, що найменша з Божидарніків досягне найбільших звершень!»


Вікторія Аніщук, к.ю.н., доцент кафедри права та донечка Альбіна (4 роки)

«З трьох років донька займається художньою гімнастикою. У 2019 році посіла перше місце у змаганнях Школи гімнастики «Принцеса», м. Луцьк, у категорії «Вправа без предмета». У 2020 році посіла перше місце у Відкритому чемпіонаті Дитячо-юнацької спортивної школи № 3 міста Луцька «Зимова казка».

Сергій Гринюк, асистент кафедри КІ та КБ та доньки Софійка і Алінка

«Софійка і Алінка захоплюються танцями, музикою. Люблять дуже малювати, плести з резинок різні фігурки, їздити на роликах, допомагати дорослим. Я дуже пишаюся своїми красунями донечками. Вони найкращі! Я їх дуже люблю».

Оксана Урбан, к.е.н., доцент кафедри МЕВ та донька Дарина

«Найкращий мамин Даруночок, Даренятко, Даруня - дівчинка, що колись була дуже маленькою, а тепер стала студенткою. З власного досвіду знаю, що хорошу подругу треба народити».

Тетяна Яблончук, начальник відділу соціокультурної та виховної роботи і донька Анастасія

«Настя ще зі школи брала активну участь у громадському, культурному та соціальному житті. В старших класах очолила пост президента школи. 3 роки навчання в театральній студії та десятки вистав за її участі. Займала перші місця в конкурсах краси та різноманітних творчих конкурсах міста Луцька.

За час навчання в Луцькому НТУ була обрана старостою групи, та з 2-го курсу стала головою студради факультету екології, туризму та електроінженерії. Зайняла 2-ге місце всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у місті Харків. Анастасія й надалі продовжує брати активну участь у житті університету та міста й паралельно працює PR-менеджером у декількох компаніях.

Дуже любимо донечку та щиро пишаємося її успіхами».

Ніна Здолбіцька, к.т.н., доцент кафедри КІ та КБ та її дітки

«Найстарша Світлана, 14 років. Захоплюється малюванням. Навчалась в Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді у гуртку «Образотворче мистецтво». Неодноразово була нагороджена за участь в обласних конкурсах малюнків в техніках живопис, графіка на військово-патріотичну тематику. 

Сергій, 12 років. Цікавиться палеонтологією, дуже любить динозаврів. А ще він автор 3 книг з серії «Юрський парк». Написавши казку «Пригоди Маринки Множинки в країні математики» зайняв II місце у математичних змаганнях ім. М.П. Кравчука «Крок до вершин математики» в номінації «Світ ігор, фокусів, казок». Про нього навіть написали статтю  у шкільній газеті «Шкільна парта» .

Іван, 7 років. Займається в школі Бойового гопака «Шаблезуб». Пройшов здачу ЖОВТЯКА Міжнародної федерації бойового гопака "ШАБЛЕЗУБ".

Василько, 3 роки. Вчиться говорити, гратися».

Василь Павлюк, асистент кафедри АТТ та його донечка і син

«Жвава, непосидюча, завжди активна Іринка Павлюк на дозвіллі і в арт-студії «Світ творчих людей» розвиває творчі здібності. Логічне мислення та аналітичні здібності Дмитрика Павлюка допомагають пізнавати цікавий світ математики на заняттях у школі усного рахунку «Соробан».

Людмила Забродоцька, к.т.н., доцент кафедри аграрної інженерії та донечка Єва

«Не секрет, що спорт дуже корисний і корисний не тільки для дорослих, а і для дітей. Дехто може сказати, що займатись спортом дітям не потрібно, адже вони ведуть дуже активний спосіб життя. Проте спорт допомагає дитині не тільки стати здоровішою та зміцнити імунітет, але й набратись впевненості, вольових якостей, навчитись дисципліні та взаємодії з однолітками. Наш вибір припав на художню гімнастику. Це складний вид спорту, який не всім по зубах, але прагнення і бажання можуть багато вирішити.

Перша симпатія донечки Єви до художньої гімнастики розпочалась рік тому у Луцькій школі гімнастики "Принцеса" під керівництвом тренера-викладача, майстра спорту України - Анастасії Садоводової. Участь у перших змаганнях додала ще більшого прагнення стати сильнішими та показувати кращі результати. Донечка поставила собі за мету не зупинятися на досягнутому, а тільки примножувати здобутки. Єва вперто і поступово йде до своєї мети, докладаючи чималих зусиль. Зараз донечці тільки п’ять років, а скільки ж всього вона встигне ще досягнути?!!! Любимо її безмежно!!!»

Андрій Щерба, проректор з НПР та ІР і його донька Софія

«Софія – переможниця всеукраїнських та міжнародних конкурсів краси; «CHILDREN PROFESSIONAL MODELS WORLD»;  пол-в Халкидики, Греция; «Українська Супермодель»… усіх титулів цієї дівчинки не злічити. Єдина маленька лучанка, яка отримала міжнародну акредитацію в сфері моделінгу. Крмі того, отримала ІІІ Національну премію «ДІТИ – ГОРДІСТЬ УКРАЇНИ», нагороджена за високі досягнення та активну участь у процвітанні дитячого моделінгу в Україні. Пишаємося своєю красунею і безмежно її любимо»