Онлайн круглий стіл «Перспективи розвитку АПК у регіоні»

20 травня до Дня науки у Луцькому НТУ в режимі онлайн відбулося засідання круглого столу «Перспективи розвитку АПК у регіоні», організатором проведення якого виступила кафедра аграрної інженерії за підтримки адміністрації Луцького НТУ. Мета заходу - підвищення якості підготовки здобувачів за ОНП 133 Галузеве машинобудування.

У даному заході взяли участь представники ЗНО Західного регіону України, а саме: завідувач кафедри технічної механіки та сільськогосподарських машин Тернопільського національного технічного університету Роман Гевко; професор кафедри будівельних, дорожніх, меліоративних, сільськогосподарських машин і обладнання Національного університету водного господарства та природокористування Олена Налобіна; доцент кафедри будівельних, дорожніх, меліоративних, сільськогосподарських машин і обладнання Національного університету водного господарства та природокористування Олег Бундза; завідувач кафедри сільськогосподарської техніки Львівського національного аграрного університету Олег Крупич; декан машинобудівного факультету Луцького НТУ Ігор Цизь та науково-педагогічні працівники кафедри аграрної інженерії. До обговорення теми круглого столу приєдналися директор Поліської філії ННЦ «Інститут ґрунтознавства та агрохімії ім. О.Н. Соколовського» Володимир Гаврилюк та директор Волинської державної сільськогосподарської дослідної станції Інституту картоплярства НААН України Людмила Сичук.

Робота розпочалася із вступного слова завідувача кафедри Володимира Дідуха. Виступаючий зосередив увагу на важливості та актуальності проведення заходу, який об’єднав науковців  і практиків для спільного питання розвитку АПК у сучасних умовах.

В ході круглого столу було представлено наукове бачення проблем агропромислового комплексу.

Підсумкова робота  круглого столу передбачала обговорення актуальних питань, серед яких одне з основних - це покращення якості підготовки спеціалістів для потреб АПК.

Кафедра аграрної інженерії