Розширене онлайн-засідання ректорату Луцького НТУ

2 червня 2020 року, відбулося розширене засідання ректорату Луцького НТУ за участі завідувачів кафедр. Захід провели в форматі онлайну з допомогою програми відеозв’язку Microsoft Teams. Традиційно, розпочав засідання ректор Луцького НТУ Петро Савчук. Передусім, мова йшла про послаблення карантинного режиму, можливість проведення засідань, нарад, лабораторних занять та захисту випускних робіт за участі не більше 10 осіб.

Також під час ректорату Петро Савчук висунув на обговорення пропозицію розпочати навчальний рік 22 вересня, за умови, що ситуація із COVID-19 буде стабільною, а рівень захворюваності буде йти на спад. Відтак, члени ректорату погодилися на пропозицію одноголосно.

Наступною взяла слово проректор із НПР Олена Ковальчук. Вона подякувала колегам за участь у фотопроекті приуроченого Дню захисту дітей. Крім того, проректор прозвітувала, про завершення розробки і передачі до друку україномовної версії інформаційний буклет Луцького НТУ, а також доукомплектацію англомовної версії буклету.

Проректор із НПР Оксана Ляшенко розповіла про особливості заліково-екзаменаційної атестації в теперішніх умовах, можливість проводити захисти випускних робіт в режимі офлайн за участі не більше 10 осіб та нововведення до навчальних програм.

Сергій Шимчук, проректор із НПР, анонсував уже близьке відкриття студентського бізнес-інкубатора при Луцькому НТУ та розповів про перспективи та плани його роботи.

Потому, слово надали відповідальному секретарю приймальної комісії Юрію Фещуку. За його словами, до вступної кампанії 2020 внесено зміни, тому Юрій Фещук озвучив основні етапи вступу 2020:

Вступ на основі повної загальної середньої освіти: створення електронних кабінетів -  з 1 серпня.

Вступ на основі диплому молодшого спеціаліста: подача документів на бакалавра – з 13 серпня по 22 серпня.

Подача документів на магістратура -  з 5 по 22 серпня.

Вступні випробування:

• на спеціальності, які передбачають здачу ЗНО – з 23 серпня по 26
  • спеціальності, які не передбачають здачу ЗНО –  з 25 серпня по 30 серпня.

Реєстрація на творчі конкурси: з 24 липня по 8 серпня.

Зарахування на бюджет:

• на основі повної загальної середньої освіти – 5 вересня
  • на основі диплома молодшого спеціаліста – 10 вересня
  • на магістратуру – 11 вересня
  • переведення – 15 вересня.

Крім того, за словами Юрія Фещука, в цьому році при вступі в магістратуру з іншої спеціальності додаткового фахового випробування не буде.

Вчений секретар Алла Земко оголосила, що Вчена рада відбудеться очно в четвер, 4 червня, о 10:00 у 37 аудиторії. Основні вимоги: члени ради повинні бути в масках і в гумових рукавичках, кожному буде визначено місце з дотриманням дистанційних умов.

Наприкінці ректорату обговорили акредитаційні процеси в університеті, їх особливості та перебіг у Луцькому НТУ.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ