Science-to-Market – це інтенсивна 20-тижнева акселераційна програма, розроблена для науковців, які прагнуть розвинути та комерціалізувати свої англомовні наукоємні проєкти. Програма включала серію лекцій, майстер-класів, консультацій, а також пітчинг проєктів на заключному Демо Дні, де учасники мали можливість презентувати свої розробки потенційним інвесторам та партнерам.

наука

Унікальна особливість цієї програми полягає в тому, що вона надає учасникам можливість перетворити свої наукові проєкти в інноваційні продукти, отримати менторську підтримку від провідних експертів, а також встановити контакти з потенційними інвесторами.

наука

9 серпня в Києві відбулася фінальна зустріч програми, де учасники презентували свої проєкти. Кандидат технічних наук, доцент кафедри "Комп'ютерні науки" ЛНТУ Юрій Лук’янчук через неможливість бути присутнім фізично, скористався цифровим аватаром для виступу, який став справжнім інноваційним підходом до пітчингу. Незважаючи на відсутність фізичної присутності, доцент успішно пройшов всі 20 тижнів програми та значно покращив свої навички.

наука

Science-to-Market продовжує свій набір, і всім зацікавленим науковцям надається можливість долучитися до наступного циклу програми. Це унікальний шанс перетворити наукові ідеї в реальні інноваційні продукти, що матимуть вплив на ринок, отримати менторську підтримку та знайти нові можливості для розвитку своїх проєктів.

наука

Цільова аудиторія програми включає студентів та аспірантів з deep tech проєктами, науковців, дослідників, а також представників дослідницьких центрів. Програма спрямована на розвиток проєктів, які потребують глибоких технологічних знань та мають великий потенціал для комерціалізації.

наука

Програма Science-to-Market здійснювалася у партнерстві з Українським фондом стартапів, SET University, Berkeley Haas Entrepreneurship, за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства освіти та науки України, а також EIT Community RIS Hub Ukraine.