Вітаємо студента 1 курсу магістратури спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» ОП Підприємництво та бізнес-адміністрування Андрія Жовнірука та його керівника - завідувача, професора кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Оксану Полінкевич з перемогою в Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science» за напрямом «Туризм та готельно-ресторанна справа».

«Black Sea Science» проводиться з метою активізації наукової роботи здобувачів освіти, залучення їх до участі у наукових програмах.

ПТЛ

Другий етап міжнародного конкурсу студентських наукових праць «Black Sea Science 2024» за напрямом «Туризм та готельно-ресторанна справа» відбувся 22.03.2024. Конкурс проводиться щорічно на базі Одеського національного технологічного університету під егідою Black Sea Universities Network та ISEKI-Food Association.

До складу журі конкурсу 2024 року увійшли 144 спеціалістів-науковців, з них 92 з 23 зарубіжних країн: Ангола, Бенін, США, Німеччина, Швейцарія, Італія, Великобританія, Греція, Китай, Туреччина, Оман, Литва, Латвія, Словаччина, Естонія, Хорватія, Казахстан, Польща, Грузія, Румунія, Азербайджан, Болгарія, Молдова.

ПТЛПТЛ

Реєстрація учасників та подання робіт на перший етап конкурсу тривали до 01.02.2024. На перший етап конкурсу було прийнято 358 робіт з українських та закордонних закладів, у тому числі з університетів таких країн як: Оман, Литва, Німеччина, Сербія, Польща, Румунія, Грузія, Казахстан, Болгарія, Молдова, Узбекистан.

Луцький національний технічний університет цього року представляв Андрій Жовнірук – студент спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» ОП Підприємництво та бізнес-адміністрування з науковим дослідженням «Business communication strategy of the hotel and restaurant business inconditions of uncertainty». Керівник: Оксана Полінкевич.

ПТЛПТЛ

У першому турі здобувач отримав 95 балів, а за результатами другого туру 25,8 балів. Загальна сума балів 120,8. Андрій Жовнірук разом із студентами Національного університету біоресурсів і екологічні науки України та Одеського національного університету технології розділили перше місце.

Оксана Полінкевич, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та логістики