У Луцькому НТУ провели тренінг для школярів з комп’ютерного моделювання

Кафедра інженерної та комп’ютерної графіки Луцького НТУ влаштувала для школярів справжній майстер-клас із комп’ютерного моделювання. Учасниками заходу стали учні випускних класів ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 м. Луцька.

Понад півсотні школярів долучилися до тренінгу та навчилися основам комп’ютерного моделювання. Лекції для молоді провів доцент кафедри ІКГ Ігор Бурчак, практичні заняття – проф. Сергій Пустюльга та асист. Юрій Клак.

За словами завідувача кафедри інженерної та комп’ютерної графіки Ігоря Головачука, захід відбувся із профорієнтаційною метою, а головним чином – задля налагодження «містка дружби» між учнями та викладачами Луцького НТУ.

«На тренінгу учні відчули себе у ролі студентів, виконавши графічні роботи. Долучилися до заходу більше 50 школярів, частина з яких вже виявили бажання вступати до нашого університету», - розповідає завідувач.

Інформаційний відділ Луцького НТУ