У Луцькому НТУ провели відкриту лекцію з краєзнавства

25 вересня у Луцькому національному технічному університеті відбулася тематична година з краєзнавства для студентів-першокурсників. Так, кафедра української та іноземної лінгвістики спільно з бібліотекою Луцького НТУ провели відкриту лекцію «Україна дивовижна – одна для всіх як оберіг».

Курувала захід начальник відділу комплексної та паперової обробки документів Марія Богдан. Вона зазначила, що лекція приурочена 935-ій річниці міста Луцьк, та проводиться напередодні Всесвітнього дня туризму.

Відтак, під час тематичної години доцент кафедри української та іноземної лінгвістики Наталія Шкляєва розповіла студентам про унікальні історичні пам’ятки, що знаходяться на території України, зокрема історію старого міста Луцьк, його легендарний замок і унікальну природу.

Насамкінець, студенти продекламували тематичні вірші, а провідний бібліотекар Луцького НТУ Світлана Сакович продемонструвала презентацію про рукотворні чудеса України та цікаві факти про Україну.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ