У Луцькому НТУ впровадять курс «Інноваційне підприємництво та управління стартап проектами»

Луцький НТУ був обраний до списку пілотних університетів, в яких у першому семестрі 2020-21 навчального року розпочнеться в тестовому режимі впровадження програми курсу «Інноваційне підприємництво та управління стартап проектами» спільно з YEP.

Проект «Підприємницький університет» реалізується спільно з Міністерством освіти і науки України, Міністерством цифрової трансформації України, Українським фондом стартапів, за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

У рамках проекту буде протестовано та валідовано новий академічний курс, який дозволить навчити ціле покоління молодих людей сучасному підприємництву за кращими світовими стандартами.

Для викладання дисципліни в осінньому семестрі 2020 року, представник Луцького НТУ – декан факультету бізнесу Надія Ковальчук, пройде 3-денний он-лайн тренінг з інноваційного підприємництва, який відбудеться 26 – 28 серпня. Під час тренінгу, спікери детально розповідатимуть про умови проекту і подальший супровід викладачів. Будуть надані необхідні інструменти, додаткові матеріали та здійснене обговорення подальшої механіки спільної роботи в осінньому семестрі.