У метальному центрі Луцького НТУ відбудуться перші офіційні змагання

У центрі для легкоатлетичних метань на базі Луцького НТУ відбудуться перші офіційні змагання – відкритий чемпіонат Луцька з легкої атлетики серед дорослих і юніорів.

Так, 11 липня пройде метальна програма, що включає метання ядра, списана і молота. 12 липня змагання відбудуться із бігових видів на стадіоні «Авангард».

Нагадаємо, нещодавно між Федерацією легкої атлетики Волинської області та Луцьким національним технічним університетом був підписаний меморандум про створення сучасного метального центру. Як і планувалося, цієї весни усі роботи були завершені і на базі Луцького НТУ Волинь отримала сучасний центр підготовки атлетів.

Центр для легкоатлетичних метань на базі університету дає усі шанси не лише студентам стати олімпійцями, але й дати поштовх для розвитку та популяризації виду спорту у регіоні та за його межами.

Варто зазначити, що у центрі можна виконувати всі види метань, адже розміщено три сектори – для метання диску й молота, спису і штовхання ядра.