Вітання ректора з нагоди 54-річчя Луцького НТУ

Щиро вітаю професорсько-викладацький склад, співробітників, студентів та випускників із 54-ою річницею Луцького національного технічного університету!

Ми – молоді та енергійні, але водночас, наша історія багатогранна й насичена. Завдяки надійному підґрунтю та досвіду, що дістався нам у спадок, сьогодні Луцький НТУ належить до впевнених лідерів закладів вищої освіти нашої держави і посідає провідні позиції в багатьох наукових галузях. Ми визнані на світовому рівні, про що свідчать високі показники нашого ЗВО у міжнародних рейтингах.

Неймовірно приємно спостерігати, як такий потужний, злагоджений колектив продовжує і примножує славні традиції, втілює нові ідеї та впроваджує інноваційні програми у навчальний процес. Ви – чудовий приклад успішної команди із проєвропейськими підходами до роботи та креативним баченням виховання інтелектуальної генерації України.

У наших руках науково-технічний потенціал держави. Саме від нас залежить, наскільки висококваліфікованими будуть українські спеціалісти, а відтак, наскільки якісною та прогресивною буде виробнича сфера. Ми – один із основних рушіїв розвитку економіки України. Пам’ятаймо, що кожен з нас – творець не лише власної історії. Ми дотичні ледь не до кожної галузі: від технічних до соціально-гуманітарних, а отже на нас покладається велика відповідальність становлення нової державності та підсилення її процвітання.

Вірю, що пройде ще не один десяток років, а наш університет й надалі лишатиметься серед лідерів ЗВО України, динамічно розвиватиметься у світовому напрямку, творитиме науку та формуватиме нову високодуховну, патріотичну та освічену еліту української нації!

Зичу усім міцного здоров'я, добра та щастя. Нехай Луцький НТУ процвітає, наша університетська родина міцніє, а випускники прославляються на увесь світ. Нових відкриттів нам, наукових проривів, творчості, натхнення, реалізації усіх задумів та планів! У нас ще усе попереду!

З глибокою повагою, ректор Луцького НТУ, заслужений працівник освіти України Петро Савчук