Вітаємо Ярослава Пастернака із отриманням стипендії ВР України

30 молодих вчених отримали стипендії Верховної Ради України, цьогоріч розмір кожної - понад 10 тис грн, - йдеться на сайті МОН України.

Отримав стипендію і Ярослав Михайлович Пастернак - доктор фізико-математичних наук, завідувач кафедри Луцького національного технічного університету на виконання наукової (науково-технічної) роботи: «Методи аналізу фізико-механічних полів в анізотропних термо-, магніто-, електропружних тілах із нитчастим включенням».

Претенденти на отримання стипендії висуваються з числа вітчизняних молодих учених, які мають науковий ступінь доктора наук та проводять важливі фундаментальні та/або прикладні наукові дослідження, а також мають намір і змогу виконувати в Україні актуальну наукову (науково-технічну) роботу.

Виплата стипендії здійснюватиметься за рахунок коштів, передбачених кошторисом Верховної Ради України.

Докладніше та список претендентів: bit.ly/3gPKmmw