Викладачі Луцького НТУ зустрілися з представниками

ІТ-галузі міста

На початку 2015 року в Луцьку заснували ІТ-кластер. «Що таке ІТ-кластер? Це асоціація компаній з ІТ-галузі (інформаційних технологій), що ініціюють зміни в бізнес-середовищі Луцька» – таку інформацію про спільноту читаємо на її сторінках в соцмережах.

2 березня 2015 року у  Волинському прес-клубі відбулася друга зустріч Луцького ІТ-кластеру, яка присвячена обговоренню проекту Edu Up між ІТ-спеціалістами міста та представниками ВНЗ. У цій зустрічі взяли участь і викладачі факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій Луцького національного технічного університету Олег Герасимчук (завідувач кафедри комп'ютерних технологій професійного навчання) та Андрій Коцюба (доцент кафедри комп’ютерної інженерії).

Головною темою зустрічі стала актуалізація навчальних програм у луцьких університетах для студентів, які навчаються на спеціальностях, дотичних до ІТ-сфери з метою відповідності отриманих знань сучасним вимогам ІТ-галузі.

Представники ІТ-компаній міста визначили перелік вимог до сучасного випускника, основними з яких є знання англійської мови та здатність до самонавчання.

LITC (Lutsk IT Claster) окреслив проблеми бізнесу та ряд завдань для ВНЗ, надав рекомендації щодо змісту окремих дисциплін.

Учасники домовилися про взаємодопомогу, про надання практичних порад, проведення зустрічей зі студентами та відкриті лекції для студентів і викладачів від працівників ІТ-компаній.

Світлана Лавренчук,

асистент кафедри комп’ютерної інженерії