Запрошуємо до участі в онлайн таборі Активних Громадян

Запрошуємо студентів, молодих викладачів та усіх бажаючих до участі в онлайн таборі Активних Громадян, що триватиме впродовж 10-27 cерпня 2020 року, в межах програми House of Europe.

Цільова аудиторія: молодіжні та студентські лідери, а також лідери громад, що мають досвід реалізації соціальних проєктів, в тому числі на рівні громади, університету чи неурядової організації.

Учасники налагодять професійні зв'язки з більш ніж 40 молодіжними лідерами України, отримають Європейський досвід сталих соціальних ініціатив, матимуть можливість отримати фінансування на реалізацію своїх проєктів у команді з іншими учасниками, а також долучаться до глобальної мережі Активних Громадян та House of Europe.

Запрошуємо подати заявки на участь у таборі та/або розмістити інформацію про захід на своїх інформаційних ресурсах. Приклади публікацій можна знайти на нашому фейсбуці, або фейсбуці House of Europe. Для постів можна взяти одну з афіш у цій папці.

Детальніше про формат та табір можна дізнатись на нашому сайті:

З найкращими побажаннями,

Команда програми «Активні Громадяни»