Запрошуємо на урочисте складання присяги курсантами військової кафедри Луцького НТУ

14 серпня, втретє в історії Луцького національного технічного університету відбудеться випуск курсантів військової кафедри. Цьогоріч 36 відважних дівчат та хлопців, які вирішили поєднати своє життя із військовою справою, урочисто присягнуть на вірність народові України.

Впродовж двох років навчання, молодь опановувала три спеціальності: «Бойове застосування механізованих підрозділів, частин і з’єднань», «Бойове застосування з’єднань, військових частин і підрозділів наземної артилерії» та «Психологія». Після першого курсу студенти доводили свою вправність під час комплексних практичних занять на полігоні, а після другого - були призвані через районні і міські військові комісаріати на 30-денний навчальний збір.

Для присутніх на урочистостях виступлять спортсмени спортивного клубу козацьких бойових мистецтв «Герць», під керівництвом Романа Ковальчука, бойовий дух піднесуть члени Козацького Стрілецького Братства.

Захід відбудеться 14 серпня о 15:00 у корпусі кафедри військової підготовки на вул. Польовій, 45 (р-н КХП-2).