Засідання ректорату у Луцькому НТУ

У Луцькому національному технічному університеті відбулося чергове засідання ректорату під головуванням ректора Петра Савчук.

Першим питанням в обговоренні стала ініціатива ректора – розробити програму заходів боротьби та протидії поширенню коронавірусу у Луцькому НТУ. Нагадаємо, 10 березня відбулося засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому обговорювались питання протидії поширенню коронавірусу в Україні. Остаточний план боротьби з коронавірусом в Україні щодо введення карантину в навчальних закладах і заборони на проведення всіх масових заходів представлять на засіданні Кабінету міністрів сьогодні,11 березня.

Крім того, ректор звернувся до усіх присутніх із запитанням щодо готовності до перевірок акредитаційної комісії, оскільки її приїзд комісії до Луцького НТУ заплановано уже на наступний тиждень.

Під час виступу проректор із НПР Сергій Шимчук відзначив, що планує презентувати звіт щодо наукової діяльності під час розширеного ректорату, що відбудеться у вівторок, 17 березня. Також Шимчук проанонсував проведення семінару по «Web of Science», що теж заплановано на 17 березня.

Своєю чергою, проректор із НПР та інфраструктурного розвитку Андрій Щерба повідомив про проведення планової перевірки з протипожежної безпеки, що триватиме в університеті протягом 10 днів.

Наступною про свою діяльність прозвітувала проректор з НПР Олена Ковальчук, а також повідомила, що спільно із виховною радою розробляється план виховних заходів до кінця семестру. Ще одним повідомленням від Ковальчук став приїзд волонтерки із Німеччини від фірми «APPOLO e.V.», яка проводитиме заняття з вивчення німецької мови для студентів Луцького НТУ.

Потому, проректор із НПР Оксана Ляшенко закцентувала на ключових аспектах стратегічного розвитку університету: підвищення кваліфікації науково-педагогічного працівника; проектування професійних траєкторій наукового спрямування кафедри; запуск системи внутрішнього моніторингу якості та змісту наукового процесу. Також проректор зауважила, що необхідно організувати зустріч уповноваженого з врегулювання конфліктних ситуацій із студентами Луцького НТУ.

Насамкінець, члени ректорату обговорили план навчально-виховних та іміджевих заходів Луцького НТУ на тиждень. Зокрема, найбільш насиченою подіями буде чьоготижнева пятниця, 13 березня. Відтак, 13 березня планується:

11:30 - відкриття Регіонального офісу підтримки ОТГ на базі Луцького НТУ( І-ий поверх, корпус В)

13:00 - презентація оновленого логотипу Луцького НТУ ( коворкінг центр Луцького НТУ)

14:00 - відкриття Мультиспортивного клубу Луцького НТУ (спорткомплекс Луцького НТУ)

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ