Перейти до основного вмісту

Кафедра військової підготовки

Кафедра військової підготовки сформована 04 травня 2016 року і являється структурним підрозділом Луцького національного технічного університету. Розташована на території окремого містечка. 

 

Кафедра має свою навчально – матеріальну базу, стройовий плац, лазерний тир, окремі навчальні аудиторії, техніку та озброєння. За всіма обраними спеціальностями мають право навчатися як юнаки так і дівчата. На кафедрі викладають досвідчені науково-педагогічні працівники, які мають великий досвід військової (бойової), педагогічної діяльності.

Спеціальності

Бойове застосування механізованих підрозділів

Бойове застосування механізованих підрозділів

Бойове застосування підрозділів наземної артилерії

Бойове застосування підрозділів наземної артилерії

Заняття на кафедрі проводяться методом військового дня, тобто один (два) дні на тиждень. Це дає можливість без відриву від основного місця навчання (роботи) здобути військово-облікову спеціальність та офіцерське звання.

Підготовка студентів (курсантів) здійснюється у складі навчальних взводів (груп), відділень, що в свою чергу сприяє розвитку дружніх стосунків та взаємодопомоги, впевненості у своїх товаришах.

Статутні вимоги та розпорядок дня виховують у студентів (курсантів) особисту дисциплінованість, почуття самоконтролю, відповідальність за доручену справу та вчать визначати пріоритети. Під час навчання курсанти виконують обов’язки командирів навчальних груп та відділень, вчаться керувати та вимагати від інших виконання навчально-бойових завдань, опановують психологію людини в погонах.

По завершенню повного курсу навчання (два роки) випускникам присвоюється офіцерське звання. Наявність звання молодший лейтенант запасу відкриває можливість зробити кар'єру в державних органах влади та більшості силових структур України  (Збройні Сили , Міністерство внутрішніх справ, Національна поліція, Державна прикордонна служба, Служба безпеки України….), що дозволить отримати відповідний ранг в системі державної служби та відповідно користуватись усім спектром соціальних прав та гарантій, передбачених законодавством України (забезпечення житлом, стабільне грошове забезпечення, санаторно-курортне лікування, гідна пенсія і т.д.)

Навчання на кафедрі дає можливість отримати відстрочку від призову на строкову військову службу.

Основний склад кафедри

Турсумуратов  Павло Смагулович, підполковник запасу, ветеран Збройних Сил України

Турсумуратов Павло Смагулович, підполковник запасу, ветеран Збройних Сил України

Завідувач кафедри військової підготовки

Наземцев Олександр Іванович, майор запасу, учасник АТО

Наземцев Олександр Іванович, майор запасу, учасник АТО

Викладач кафедри

Курилюк Олег Іванович, підполковник запасу, викладач

Курилюк Олег Іванович, підполковник запасу, викладач

Викладач кафедри

Життя кафедри

Луцький національний технічний університет

Кафедра військової підготовки розташована за адресою:

вул. Польова, 45 (р-н КХП-2), м. Луцьк, Волинська обл., Україна, 43022

 

Юридична адреса: вул. Львівська 75, м. Луцьк, Волинська обл., Україна, 43018

Телефони для довідок: +38(0332)76-96-22

E-mail: kvp@lntu.edu.ua 

Напишіть нам