Викладачів ЛНТУ навчали практичним основам проведення опитувань

Відділ забезпечення якості освітнього процесу, ліцензування та акредитації здійснює низку тренінгів та семінарів для гарантів освітніх програм і науково-педагогічних працівників Луцького НТУ. Днями подібний семінар влаштувала начальник відділу Олена Кузьмак, аби пояснити практичні основи проведення опитувань в університеті.

Вона поінформувала  про порядок проведення опитувань здобувачів вищої освіти, випускників, науково-педагогічних працівників та роботодавців щодо якості освіти та освітньої діяльності в ЛНТУ.

За словами Олени Кузьмак, основна мета таких опитувань полягає у вивченні думки студентів, випускників та викладачів щодо якості освіти в університеті та надання рекомендацій для подальшого впровадження і розвитку системи внутрішнього забезпечення якості освіти, реалізації студентоцентрованого навчання, викладання та оцінювання тощо.

Спікер також виокремила для учасників заходу терміни проведення опитувань, власне процедуру проведення та особливості оприлюднення результатів.

Відділ іміджу та промоції