ipb

Запрошений професор в Політехнічному інституті Браганси

Набір 2023/2024 року

Політехнічний інститут Браганса (IPB, Португалія, www.ipb.pt/en) поділяє бачення диференціації шляхом сприяння інтернаціоналізації, практичним дослідженням та педагогічним інноваціям. Зміцнюючи унікальний проект інтернаціоналізації, IPB оголошує 23/24-S2 Call для запрошених професорів з такими умовами:

1. Період мобільності та план роботи:

2-й семестр 2023/2024, розпочався 17.02.2024 і закінчується 17.07.2024.

Запрошений професор співробітники можуть розвивати такі види діяльності:

• Викладання одного курсу навчальної програми IPB (приблизно 6 кредитів ECTS, 4 контактні години на тиждень);
  • Розробка плану дослідницької роботи з одним або декількома дослідниками IPB та в одному науково-дослідному підрозділі IPB;
  • Запрошені професори також можуть брати участь у педагогічних інноваційних проектах IPB, а саме в проекті Demola та в інших інноваційних модулях та магістерських програмах, у  програмі Mentoring Academy, та у волонтерських ініціативах.

План роботи буде узгоджено з Політехнічним інститутом Браганси та його відділами.

2. Підтримка IPB:

IPB гарантує розміщення запрошеного професора в резиденції IPB International Teachers Residence та одну поїздку туди і назад до країни запрошеного професора.

3. Заява та вимоги:

• Запрошений професор повинен мати диплом PhD та наукову навчальну програму міжнародного значення в одному із напрямків, зазначених у пункті 4.
  • Професор повинен подати свою заявку на інтернет платформу http://ipb.pt/go/cz890, до кінцевого терміну 08/09/2023.
  • Професор повинен надати PDF файл (максимум 2048 Кб), включаючи мотиваційний лист (з описом напряму та планом роботи на період мобільності) та CV.

4. Напрями:

• Цифровий маркетинг