В ЛНТУ відбулася конференція трудового колективу ЛНТУ. Засідання передбачало розгляд двох основних питань, а саме: звіт ректора Ірини Вахович за 2021 рік та затвердження Колективного договору ЛНТУ на 2019-2023 роки в новій редакції.

Переконавшись у наявності кворуму та дотримуючись регламенту, присутні заслухали звіт про діяльність ректора у 2021 році та ознайомилися зі стратегічними завданнями та перспективними планами на новий 2022 рік.

Розпочинаючи виступ, Ірина Вахович наголосила, що 2021 рік був нелегким та динамічним і заслугою значних досягнень стала робота усього колективу університету.

звітзвіт

Ректор нагадала про те, що зміни в ЗВО розпочалися зі структурних змін, реорганізації факультетів та підрозділів ЛНТУ, розширення переліку освітніх програм та вдосконалення напрямків роботи у кожній сфері діяльності закладу освіти. Згодом ректор прозвітувала про підсумки вступної кампанії 2021 та детальніше розповіла про динаміку кількості зарахованих студентів, обсяги прийому за спеціальностями та частку факультетів ЛНТУ у загальній кількості зарахованих здобувачів.

звіт

Ірина Вахович наголосила, що найпопулярнішими спеціальностями серед випускників шкіл цьогоріч стали ті, що стосуються ІТ-напрямків, дизайну, будівництва, електротехніки, соціального забезпечення та менеджменту. Зважаючи на такі показники, додає ректор, важливо розвивати саме ці перспективні напрямк, які є найбільш затребуваними серед молоді та роботодавців.

У промові Ірина Вахович акцентувала увагу на кадровому потенціалі ЛНТУ. Надзвичайно приємно, що цього року наш ЗВО поповнився шістьма професорами, десятьма доцентами та одним старшим науковим дослідником. Крім того, у 2021-му відбулося три успішні захисти докторських дисертацій (з них 2 – працівники ЛНТУ) і 17 – кандидатських (з них – 5 працівників ЛНТУ). Водночас, колектив університету здобув чимало нагород міністерського, обласного, районного та міського рівнів, а також звання Заслуженого працівника освіти України здобула директор КПЕК ЛНТУ Тетяна Салівончик, а Нагрудним знаком МОНУ за наукові й освітні досягнення удостоєні професор Василь Швабюк та професор Ірина Вахович.

звітзвітзвітзвіт

Особливої уваги колективу заслуговує блок звіту щодо освітнього процесу та наукової діяльності. Ректор акцентувала на діяльності науково-дослідних лабораторій та наукових роботах і публікаціях у виданнях, а також окреслила перспективні напрямки. Із приємністю Ірина Вахович зосередила увагу на кількості стипендіатів серед студентської молоді та науковців ЛНТУ, а також на перемогах у наукових конкурсах та спортивних досягненнях.

звітзвітзвітзвіт

Міжнародна співпраця в ЛНТУ, наголошує ректор, складається із восьми основних напрямків діяльності, а це і наукові заходи, і академічна мобільність, проекти та студентська практика тощо. Підтвердженням ефективної роботи за цими спрямуваннями, каже Ірина Вахович, є підвищення рівня ЛНТУ у міжнародних рейтингах.

звітзвіт

Однією із найважливіших тем, стала доповідь ректора про фінансову діяльність ЗВО, зокрема обсяги фінансування, їхню динаміку, виплати стимулюючого характеру та ін..

Чималу увагу у звіті ректора заслуговує блок інфраструктурної діяльності, адже впродовж останнього року університет кардинально змінив «обличчя», облаштувавши сучасні локації у навчальних корпусах та аудиторіях. Так, поточний ремонт відбувся на сходових клітках, у холах, коридорах, аудиторіях, у приміщенні вченої ради, санвузлах та на базі відпочинку на озері Світязь. Капітальний ремонт відобразився у реконструкції  спорткомплексу та стадіону, благоустрої території та термомодернізації головного корпусу. Крім того, нині уже готова проектно-кошторисна документація на реконструкцію корпусу Б та створення креативного хабу «ART-TECH», реконструкцію корпусу – SMART Volyn HUB, а також влаштування пожежної сигналізації в гуртожитку на вул. Даньшина,8. Ще однією перемогою, додає Ірина Вахович, стало придбання брендованого автобуса для здійснення ефективної профорієнтаційної діяльності.

звітзвітзвітзвіт

Масштабні плани чекають на університет у 2022 році. Ірина Вахович уже оголосила 2022 – роком цифрової трансформації в ЛНТУ. Серед переліку запланованого чимало якісних змін, які стосуються вдосконалення низки напрямків діяльності ЗВО. Не припинятимуться й ремонтні роботи, обіцяє ректор, які продовжуватимуть приємно дивувати.

звітзвіт

На завершення свого виступу, Ірина Вахович подякувала колективу за віддану роботу, підтримку і взаєморозуміння у всіх починаннях та закликала використовувати час 2022 року максимально ефективно та насичено.

Завершилося засідання діалогом між колективом та ректором. Присутні обговорили робочі питання та поділилися думками щодо вдосконалення подальшої діяльності.

звітзвітзвіт

Насамкінець, члени колективу заслухали інформацію начальника юридичного відділу Наталії Рябих щодо внесення змін у Колективний договір ЛНТУ та одноголосно підтримали затвердження документу.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції ЛНТУ