Перейти до основного вмісту

ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ
«ВПРОВАДЖЕННЯ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИХ
ВЕНТИЛЯЦІЙНИХ СИСТЕМ КОМПАНІЇ «ВЕНТС»
У НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС»

У рамках проведення ХІ Фестивалю науки в Луцькому НТУ 18 травня 2017 року відбувся круглий стіл «Впровадження енергозберігаючих вентиляційних систем компанії «ВЕНТС» у навчальний процес». Організаторами заходу були кафедра міського будівництва та господарства Луцького НТУ та вітчизняний виробник обладнання вентиляційних систем компанії ВЕНТС (ПрАТ «Вентиляційні системи»).

Продукція компанії «ВЕНТС» добре відома в Україні та за кордоном. Про високий технічний та технологічний рівень виробництва і експлуатації обладнання свідчить не лише інформація з сайту виробника (ресурс: http://vents.ua/), але й схвальні відгуки багатьох професійних проектантів, монтажників, експлуатаційників, а також пересічних користувачів вентиляційного обладнання виробництва «ВЕНТС».

 У звязку з цим кафедра міського будівництва та господарства в 2015 році налагодила співпрацю з «ВЕНТС», лінійка енергозберігаючих систем та пристроїв якого постійно активно поповнюється.


Для розвитку підписаного сторонами Договору про співпрацю (2015 р.), у лютому 2016 року було досягнуто домовленості про безкоштовне надання компанією ВЕНТС комплекту обладнання загальнообмінної вентиляційної системи з рекуператором для проведення лабораторних робіт та наукових досліджень в ауд. П 215 навчального корпусу № 2 Луцького НТУ. Система енергозберігаючої вентиляції, змонтована силами кафедри в 2016 році (відповідальний – Іван Дрозд), дозволяє вивчати техніко-економічні характеристики роботи вентиляційних систем з метою впровадження набутого при цьому досвіду в реальні проектні рішення.


У рамках круглого столу обговорювалися питання впровадження нових енергозберігаючих технологій у вентиляційне обладнання компанії ВЕНТС.


 Зі вступним словом виступив завідувач кафедри Богдан Боярчук. У доповідях доцента кафедри Сергія Синього та регіонального менеджера проектів компанії ВЕНТС Віктора Подлевського було висвітлено питання напрямків розвитку вентиляційного обладнання та шляхів його впровадження в будівництві для забезпечення сучасних та перспективних нормативних вимог до енергоефективності будівель та споруд. Також Віктор Подлевський провів презентацію та проаналізував лінійку сучасних енергозберігаючих конструкцій вентиляційного обладнання ВЕНТС.

У процесі обговорення теми круглого столу відбулася плідна дискусія та обмін досвідом усіх присутніх щодо перспектив розвитку енергоефективних вентиляційних технологій.

Богдан Боярчук,
завідувач кафедри
міського будівництва
та господарства

Сергій Синій,
доцент кафедри
міського будівництва
та господарства