«Волиньгаз» в ЛНТУ: зустріч студентів зі стейкхолдерами

До студентів спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія завітала представник регіональної газової компанії «ВОЛИНЬГАЗ», начальник проєктно-кошторисного відділу, Галина Григорівна Антонюк. Вона поділилася пропозиціями працевлаштування за фахом під час навчання в університеті.

Галина Григорівна розповіла про умови роботи на підприємстві, завдання, які ставлять працівникам проєктно-кошторисного відділу та вимоги до них. Для студентів, які захочуть працювати в РГК «ВОЛИНЬГАЗ», буде погоджено індивідуальний графік роботи і навчання.

Студентів та випускників спеціальності для роботи в проєктно-кошторисному відділі «ВОЛИНЬГАЗ» чекають в головному офісі за адресою: вул. Івана Франка, 12 у м.Луцьку, а також у районах області в представництвах РГК «ВОЛИНЬГАЗ».

Кафедра БЦІ