Викладач Луцького НТУ став Науковцем року 2020

К.т.н, доцент, професор кафедри будівництва та цивільної інженерії Луцького НТУ Олександр Андрійчук потрапив у число переможців Міжнародної програми «Науковець року 2020». Викладача відзначено орденом «Науковець року 2020» та грамотою голови Української федерації вчених академічних наук України за вагомі здобутки та особистий внесок у розвиток науки України.

Почесні нагороди науковцеві вручила ректор Луцького НТУ Ірина Вахович, зазначивши, що Олександр Андрійчук входить у наукову еліту за одним із найбільш конкурентних та потрібних напрямків на Волині та в Україні – будівництва. Тож очільниця ЗВО побажала колезі натхнення та цікавих проєктів задля перетворення освітнього простору на комфортний для студентів та працівників.

Варто зазначити, що конкурсний відбір найуспішніших науковців 2020 року відбувається під егідою Національної академії наук України та Української федерації вчених за підтримки й участі Комітету Верховної Ради України з питань освіти і науки України. Міжнародна програма «Науковець року 2020» проводилася до Міжнародного дня науки з метою сприяння іміджу та підтримки наукових працівників, які отримують вагомі наукові та науково-технічні результати. Таким чином, були відзначені результати роботи вчених, які сприяють значному розвитку галузі, у якій вони працюють.

Інформаційний відділ Луцького НТУ