Викладачі кафедри БЦІ зустрілися із волинськими школярами

В рамках профорієнтаційної роботи, викладачі кафедри будівництва та цивільної інженерії Луцького НТУ провели зустрічі зі студентами Камінь-Каширського вищого професійного училища, учнями 10-11 класів шкіл міста Каменя-Каширського та району.

Випускникам була доведена уся необхідна інформація щодо умов, правил вступу та переваги навчання у Луцькому НТУ, зокрема на факультеті архітектури, будівництва та дизайну.

Крім цього, відбулися зустрічі з випускниками усіх шкіл міста Ковеля та низки закладів освіти Ковельського району. Під час бесіди учні дізналися багато різнопланової інформації про особливості навчання, умови проживання, можливості для культурного та фізичного розвитку студентів Луцького НТУ та варіанти працевлаштування.

Особливо зацікавила майбутніх абітурієнтів інформація про можливість отримання подвійного диплому та наявність в нашому ЗВО військової кафедри. Загалом на зустрічах були присутні більше тисячі учнів, які активно цікавилися можливостями навчання в Луцькому НТУ.

Дзюбинська О.В., Смаль М.В.,

кафедра будівництва та цивільної інженерії