Викладачі та студенти Луцького НТУ – на Осінньому Будівельному Форумі–2018

З 3 по 6 жовтня 2018 року у Виставковому центрі «Південний-ЕКСПО» (м. Львів), вкотре відбувся ОСІННІЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ФОРУМ - 2018, який традиційно, з великим бажанням,  відвідали студенти кафедри будівництва та цивільної інженерії Луцького НТУ.

В рамках Форуму відбулось три взаємодоповнюючі події: XXXVIII Міжнародна виставка «БудЕКСПО-Осінь», XII Спеціалізована виставка «ОПАЛЕННЯ» та XII Спеціалізована виставка «АЛЬТЕРНАТИВНА ЕНЕРГЕТИКА». Гасло цьогорічного осіннього форуму було: «На шляху до енергоефективності», адже питання енергонезалежності та енергоефективності є дуже актуальними на даний час.

Більше сотні українських компаній представляли на тематичних виставках Форуму широкий вибір будівельних та оздоблювальних матеріалів, сучасних систем опалення, вентиляції та кондиціонування. Окрему нішу займала спеціальна експозиція твердопаливних котлів та біопалива, сонячна та вітрова енергетика. В рамках Форуму відбулися конференції, зустрічі для учасників та відвідувачів події, практичні семінари, презентації, а також розіграші цінних призів від компаній-виробників сучасного енергоефективного обладнання.

Студенти вчергове отримали можливість ознайомитись з сучасними розробками і провідними організаціями України та закордону.

Відвідування форумів, виставок допоможе майбутнім фахівцям краще орієнтуватись на будівельному ринку; наочність виставлених матеріалів допоможе краще зрозуміти навчальні дисципліни і підвищить зацікавленість студентів до своєї майбутньої професії.

доцент кафедри БЦІ Ірина Задорожнікова,

доцент кафедри БЦІ Світлана Ротко