17 лютого 2021 року відбувся семінар-тренінг «Академічна доброчесність: запорука якості освіти» для здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальностей: 274 Автомобільний транспорт, 275.03 Транспортні технології (на автомобільному транспорті), 131 Прикладна механіка, 133 Галузеве машинобудування.

с

Захід організований відділом забезпечення якості освітнього процесу, ліцензування та акредитації Луцького національного технічного університету спільно з факультетом транспорту та механічної інженерії. Семінар-тренінг проходив дистанційно на платформі Google Meet.

сс

Спікером став Канагаєв Олександр – провідний фахівець відділу забезпечення якості освітнього процесу, ліцензування та акредитації Луцького НТУ, який особливу увагу приділив наступним питанням:

-сутність та значення академічної доброчесності;

-випадки порушень академічної доброчесності (списування, плагіат, самоплагіат, фабрикація, фальсифікація, необ’єктивне оцінювання, хабарництво);

-нормативно-правове забезпечення академічної доброчесності;

-міжнародний досвід розвитку академічної доброчесності.

ссс

На завершення семінару-тренінгу учасники висловили своє позитивне ставлення до подібних заходів, наголошуючи на важливості обговорення даної тематики та подякували організаторам за отримані нові знання.

Олександр Дубицький

доцент кафедри АТТ