ЖК «СУПЕРНОВА»
НОВИЙ РІВЕНЬ У БУДІВНИЦТВІ ЛУЦЬКА

Нещодавно студенти групи БДН-41 факультету будівництва та дизайну Луцького національного технічного університету мали змогу відвідати будівельний майданчик унікального житлового комплексу «Супернова», що розташований у районі вулиць Львівської та Потебні у Луцьку та побачити все на власні очі.

Дирекція поставилась до нашого візиту відповідально, тому, коли ми прийшли на будівництво, кожному студенту та викладачу в цілях безпеки було видано захисну каску і жилет.

На початку нас запросили до офісу будівельного комплексу, де перед екскурсією розповіли про сам проект, про його розробку, показавши нам плани будівництва і макет.

Нас дуже зацікавив макет, який розроблений надзвичайно якісно і добре ілюструє сучасну візуалізацію цієї забудови.

Житловий комплекс «Супернова» має дуже зручне розташування, адже поруч ботанічний сад та мальовничі береги Стиру, а до центру міста – менше двох кілометрів. Просторе планування, креативна робота дизайнерів і архітекторів, новий підхід до вибору локації – це справді інший і, можна сказати, новий рівень у сучасному будівництві міста Луцька.

Про хід самого будівництва ЖК «Супернова» нам розповів начальник дільниці В’ячеслав Чосік. У нас, як майбутніх будівельників, виникало чимало запитань: про технологію побудови фундаментної подушки, про те, як зв’язують арматуру, про товщину стін, ізоляцію підземної частини.

Відвідавши цей об’єкт, ми мали чудову можливість побачити все, що вивчаємо. Чудово, коли здобуті знання можна закріпити на практиці таким чином, тому в нас, як студентів, є прохання до викладацького складу: частіше влаштовуйте для нас такі екскурсії.

Давид Фидрик,
студент групи БДН-41