ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС «ЯРОВИЦЯ»
СЕРЦЕ ВОЛИНСЬКОЇ СТОЛИЦІ

З метою кращого засвоєння теоретичного матеріалу для майбутніх студентів-будівельників групи БДН-31 факультету будівництва та дизайну Луцького національного технічного університету була організована екскурсія на будівельний майданчик житлового комплексу «Яровиця», що знаходиться в центрі міста Луцька між вулицями Яровиця та Івана Франка. Забудовник – ПП «Алкан-Плюс» здійснює реконструкцію складу силосного типу та цеху з виробництва круп під багатоквартирний житловий будинок з вбудовано-прибудованими приміщеннями.

Провів екскурсію інженер з нагляду за будівництвом Віталій Жежерун, який надав присутнім інформацію про стадії виконання роботи – І, ІІ та ІІІ черги.

У першій черзі завершуються роботи з прокладання внутрішніх мереж, продовжуються зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи та роботи з оздоблення сходової клітки, коридорів. У другій черзі завершуються електромонтажні роботи, продовжуються роботи з оздоблення сходової клітки, а в третій розпочато монтаж панелей перекриття підвального поверху.

Віталій Володимирович розповів присутнім, що сьогодні важливу роль в житловому будівництві відіграють енергозберігаючі, якісні, надійні та довговічні сертифіковані матеріали. З давніх-давен і до тепер, одним серед таких матеріалів є цегла. Перевагами ЖК «Яровиця» є використання якісної керамічної цегли з утепленням стін мінераловатними плитами високої щільності з облицювальною цеглою. Товщина зовнішньої стіни 77 см. Внутрішні перегородки також влаштовують з надійного та довговічного матеріалу – цегли.

Також присутні мали змогу помилуватися архітектурним шедевром центрального входу Житлового Комплексу – розкішним Пентхаусом від ЖК «Яровиця» – це квартира з великими вітражами, звідки відкриваються неймовірні краєвиди та панорами на чарівний Луцьк.

Використання якісних будматеріалів, впровадження нових технологій та обладнання, вдале планування квартир, розвинута інфраструктура, підземний та надземний паркінг, дитячі ігрові та спортивні майданчики, зелена зона відпочинку з облаштуванням пішохідних доріжок, озелененням клумб та газонів – все це взято за основу в будівництві ЖК «Яровиця», який стане ідеальним місцем для комфортного сімейного життя.

Здійснивши екскурсію на такий обєкт, студенти ознайомилися з усіма етапами будівництва при зведенні багатоповерхових будинків та отримали багато позитивних вражень.

Олександр Шимчук,
куратор групи БДН-31,
доцент кафедри автомобільних доріг та аеродромів