Знайомтеся! Факультет архітектури, будівництва та дизайну і його декан Олександр Андрійчук

У Луцькому НТУ триває презентація нових факультетів та справжніх професіоналів своєї справи – деканів.

Сьогодні знайомимо із факультетом архітектури, будівництва та дизайну і його деканом Олександром Валентиновичем Андрійчуком!

Олександр Валентинович Андрійчук, рак, 36 років

Як знайти свій полюс росту: робити відповідально, наполегливо та якісно всю роботу, за яку взялися.

Навчався у Луцькому державному технічному університеті, інженер промислового та цивільного будівництва. Вчився на відмінно – було дуже цікаво та пізнавально.

Перше працевлаштування: майстер на будівництві – після завершення 4-го курсу навчання (на 5-му курсі навчання перевівся на вільне відвідування).

Наукові інтереси: експериментальні дослідження залізобетонних конструкцій та удосконалення методів їх розрахунку.

На посаді декана прагне: активізувати рух у всіх сферах діяльності на факультеті – тільки «вперед».

Вважає, що завоювати прихильність студентів можна, якщо розповідати технічно складну інформацію цікаво, з використанням сучасних технологій, а також організовувати походи на будівельні майданчики для здобуття практичних навиків.

Найбільша слабкість – усмішка донечки.

Порівнює себе із інженерним калькулятором, бо вважає, що навіть у всіх дрібницях має бути точність.

А ще, захоплюється плаванням, відпочинком на природі та Карпатами в усі пори року.

Олександр Валентинович очолює факультет ФАБД, до складу якого входять п'ять кафедр:

-архітектури та містобудування;

-будівництва та цивільної інженерії;

-дизайну та графіки;

-електичної інженерії;

-прикладної математики та механіки.

Шукайте та підписуйтеся на Instagram-сторінку факультету за посиланням: