Архітектурний факультет Дармштадтського технічного університету за сприянням Фонду Якоба Вільгельма Менглера разом з іншими допомагаючими пропонують студентам за фахом архітек-тура українських університетів навчальний візит до міста Дармштадт (Німеччина) мінімум на один семестр, починаючи з літнього семестру 2022 року.

Загалом буде надано мінімум 21 стипендії. Наразі розглядається можливість розширення про-грами.

Ми пропонуємо Вам:

• Участь у всіх наших курсах.
  • Соціальна допомога від Фонду Якоба Вільгельма Менглера або інших спонсорів у розмірі 500 євро на літній семестр 2022 року, яка виходить за рамки державних соціальних виплат.
  • Підтримка студента вашого факультету („товариша“) в орієнтації у місті Дармштадт, наприклад: реєстрація в різних офісах та подача заяв до відомств, допомога у поселенні, а також у знайо-мстві з іншими однолітками- студентами Дармштадта.
  • Житло надається безкоштовно, можливе поселення у сім’ях.
  • Крім того, допомога на обід у їдальнях Технічного Університету Дармштадт у літньому семестрі 2022 р.
  • Мовний курс німецької мови, адаптований до рівня ваших знань.

Ми просимо від Вас:

• Статус біженця із зони військових дій за § 24 (отримується на місці);
  • Ваша заявка до 1 квітня 2022 року;

Ми приймемо рішення про відбір до 4 квітня 2022 року. У цьому випадку ви отримаєте від нас офіційне запрошення і зможете приїхати негайно.

Подати заявку можуть усі студенти, які навчаються за спеціальностю архітектура в українських вищих навчальних закладах.

Будь ласка, додайте до своєї заявки (пріорітетно сформулювати англійською мовою, але за неможливістю заявку можете подати українською):

• Ваше резюме;
  • Ваші звіти про навчання/фотокопії залікової книжки за останні три семестри;
  • свідоцтво/довідка про зарахування/навчання в українському університеті;
  • мотиваційний лист.

Студенти, які, на даний час, ще не моють можливості надати свої атестати/фотокопії залікової книжки за останні 3 семестри, просимо долучити копію атестату про середню освіту та інші на-явні сертифікати. Будь ласка, не зволікайте з подачею заявки, якщо Ви не в змозі подати всі свої документи!

Будь ласка, надсилайте документи на заявку на адресу: ukr-stip@architektur.tu-darmstadt.de

Будь-які запитання щодо цієї програми надсилайте на електронну адресу з 28 березня 2022 року: ukr-stip@architektur.tu-darmstadt.de

Деталі за посиланням https://www.architektur.tu-darmstadt.de/studieren/foerdermoeglichkeiten/stipendium_fuer_ukrainische_studierende.de.jsp