Національне агентство академічних обмінів за дорученням Міністерства освіти і науки та Міністерства охорони здоров’я пропонуємо можливість безкоштовного семестрового навчання для студентів з України  за напрямком Графіка в Університеті інформаційних технологій та менеджменту на денній формі навчання в рамках урядової програми «Солідарність з Україною».

Умови для участі в програмі:

- українське громадянство;
- прибуття до Польщі не раніше 24 лютого 2022 року (підтверджується реєстрацією в пункті прийому – паспорт зі штампом про перетин кордону 24 лютого 2022 року або після цієї дати);
- статус студента українських вишів у 2021/2022 навчальному році;
- неотримання будь-якої іншої стипендії соціального характеру.

Учасники програми звільняються від плати за навчання та отримують стипендію в розмірі 1500 злотих за місяць (при умові перебування студента на території Республіки Польща) , а також, у разі потреби, всім надаватимуть психологічну та юридичну допомогу.

Термін стипендії: 23.05.2022 - 30.09.2022.

Етапи набору: (деталі етапів за посиланням)

1. Підготовка документів

2. Онлайн-реєстрація

3. Необхідні документи для участі

4. Оголошення результатів

5. Реєстрація на навчання

Для учасників проекту – буде організовано інтенсивний курс польської мови тривалістю 60 годин на семестр. Залежно від своїх потреб, студенти зможуть продовжити вивчення польської мови також у наступних семестрах.

Студенти також повинні будуть вивчати англійську мову до рівня B2, скласти іспит.

Бажаючі пишіть також у відділ міжнародних зв'язків inter_ldtu@ukr.net

Стипендія