CASA

Швейцарська вища технічна школа Цюріха та Департамент архітектури мають на меті підтримати українських вчених, пропонуючи надати їм тимчасовий академічний прихисток.

Стипендія CASA спрямована на дослідників постдокторантського рівня в галузі історії та теорії архітектури, архітектури та технологій, збереження кандидатів з професійним досвідом у дизайні, архітектурі та мистецтві, урбанізмі, ландшафтній архітектурі та суміжних областях.

Стипендіатів запрошують до участі в діяльності кафедри, зокрема в рамках докторської школи D-ARCH. Їм надається повний доступ до наявних ресурсів (наприклад, технологічних платформ, архівів gta, бібліотеки ETH).

Стипендії відповідають заробітній платі середньої аспірантури; витрати на проїзд та проживання оплачують стипендіати.

Надається робоче місце.

Початок стипендії заплановано на 1 жовтня 2022 року.

Деталі стипендії

Контакти research@arch.ethz.ch