Ясський технічний університет пропонує навчання та дослідження для студентів та аспірантів!

Громадяни України можуть навчатися безкоштовно!

TUIASI – це дуже великий технічний університет (www.tuiasi.ro), який пропонує понад 100 програм бакалавра, магістра та доктора в галузі техніки та технологій.

TUIASI пропонує програми румунською та англійською мовами та може запропонувати проживання в студентських гуртожитках на території університетського містечка.

На даний момент TUIASI надає безкоштовне тимчасове проживання (через румунську урядову платформу) та харчування для всіх українських біженців, особливо для студентів та викладачів/наукових працівників.

TUIASI може запропонувати стипендії аспірантам та дослідникам / викладачам за особливих умов, залежно від області дослідження.
Контактна інформація:

• запит від студентів бакалавра та магістра та викладачів: didactic@tuiasi.ro
  • запит від студентів докторантури: doctorat@tuiasi.ro
  • запит від наукових співробітників research: cercetare@tuiasi.ro