Двомісячні стипендії для науковців з України
Інститут гуманітарних наук пропонує 18 нових двомісячних стипендій для видатних українських учених, які фінансуються містом Відень.

• Стипендії доступні для докторантів, а також для визнаних вчених у галузі гуманітарних та соціальних наук.
  • Сильна перевага надаватиметься кандидатам, які зможуть використати стипендію у липні - серпні 2022 року.
  • Перевага надаватиметься кандидатам, які вже перебувають у Відні.

Умови:

1. Відібраних стипендіатів запросять провести два місяці в ІГН з травня по грудень 2022 року (бажано, липень-серпень).

Приїжджі стипендіати отримають стипендію у розмірі 2500 євро на місяць для покриття витрат на проживання, медичнy страхівку та будь-яких непередбачених витрат, пов’язаних із перебуванням у Відні.

Крім того, ІГН надає їй/йому офісне приміщення, включаючи доступ до Інтернету, внутрішні дослідницькі та адміністративні засоби, а також обід та інші послуги безкоштовно.

Перелік документів:

Заявки необхідно подавати через платформу заявок IГН, включаючи такі документи:

• мотиваційний лист (макс. 5000 символів), який містить опис запропонованого кандидатом дослідницького проекту в IWM та його поточну особисту ситуацію
  • резюме
  • список публікацій

Усі матеріали мають бути англійською мовою.

Заявки необхідно подати до 22 травня 2022 року.

Відбір

Фіналісти будуть обрані експертним журі. Заявники своєчасно повідомляються про рішення журі.

аВСТРІЯ