17 грудня в межах вивчення дисципліни «Інформатика для бухгалтерів» (викладач: доцент Талах Т. А.) для студентів спеціальності 071 «Облік і оподаткування» була проведена лекція з практиком. Гостьовий лектор- випускниця кафедри обліку і аудиту ЛНТУ Людмила Штогрина, а нині засновниця та директор Аудиторської фірми «Баланс Профіт».

Лектор зупинилася на структурі та основних видах діяльності аудиторської фірми та на практичному застосуванні основ знань прикладного програмного забезпечення в бухгалтерії. Зокрема були порушені питання:

-використання інформаційних ресурсів у взаємодії «бізнес-аутсорсингова компанія»;

-вміння користуватись електронними програмами для обліку та подання звітності підприємств;

-значення та інструменти фінансового моніторингу для сучасного бізнесу;

-практична необхідність взаємодії бухгалтера та IT-фахівців;

-збереження даних, значення кібер-гігієни та ази кібер-безпеки;

-особливості віддаленої роботи бухгалтера в умовах пандемії;

Людмила Михайлівна розповіла студентам про власний професійний шлях та кар‘єрний ріст від штатного бухгалтера до керівника аудиторської фірми. Зупинилася на ролі бухгалтера в сучасному бізнесі, значення бухгалтерії, яка точно не зникне, а лише трансформується у відповідності до еволюції цифрових технологій, законодавства України та прикладного використання цих знань.

Викладачі кафедри обліку і аудиту та студенти щиро дякують пані Людмилі за цікаву та змістовну лекцію!