На знак підтримки та солідарності з українськими студентами-біженцями Кіпрський університет оголошує про присудження 10 стипендій, навчання яких було насильно зірвано вторгненням Росії в Україну.

Рада Кіпрського університету 14 березня 2022 року затвердила рекомендацію Ради ректора щодо надання 5 стипендій для навчання в бакалавраті та 5 стипендій для навчання в аспірантурі, а також стипендії для відвідування курсів грецької мови у Школі новогрецької мови.

Кожна стипендія покриває як плату за навчання, так і щомісячні витрати на проживання.

Ця акція спрямована на підтримку українських студентів, які були змушені покинути свої домівки та перервати свої плани на майбутнє. У цей період невизначеності 10 стипендій дозволять лауреатам продовжувати мріяти про своє власне майбутнє та майбутнє своєї країни в безпечному середовищі.

Університетська спільнота зустріне їх з любов’ю, підтримає в цій складній і несправедливій ситуації.

Інформація: для навчання на бакалавраті email: aasw@ucy.ac.cy, tel. 0035722894021

Для навчання в аспірантурі email: fgs@ucy.ac.cy, tel. 0035722894044

Кіпр