Люксимбурзький університет пропонує різнопланову допомогу для України:

1. Пропозиції для науковців та дослідників
  2. Ініціативи соціальної підтримки
  3. Пожертвування
  4. Рамкові заходи підтримки Міністерства освіти Люксембургу

1. Пропозиції для науковців та дослідників

Стипендіальна програма факультету права, економіки та фінансів:

Факультет надає дослідницькі стипендії для українських дослідників, які постраждали від війни та працюють у галузі права, економіки, менеджменту чи фінансів і мають намір реалізовувати спільні дослідницькі проекти.

Контакти: ukraine.fdef@uni.lu

Стипендіальна програма на факультеті гуманітарних, педагогічних та соціальних наук:
Факультет пропонує 25 місць протягом шести місяців у сферах освіти, гуманітарних наук, психології / когнітивних і поведінкових наук, соціальних наук та географії / містобудування / архітектури.

Контакти: ukraine.fhse@uni.lu

Стипендіальна програма в Центрі сучасної та цифрової історії університету:
Центр відкрив чотири стипендії в сферах історії, цифрових гуманітарних наук, дизайну та розробки програмного забезпечення на шість місяців.

Контакти: marten.during@uni.lu

2. Ініціативи соціальної підтримки

Консультування та психологічна підтримка через платформу  Umatter
Університетська платформа Umatter пропонує ряд послуг підтримки студентам та співробітникам.

Більше про Ініціативи соціальної підтримки, Пожертвування та Рамкові заходи підтримки Міністерства освіти Люксембургу на сайті Люксембурзького університету.