«Абітурієнт ЛНТУ 2023». У спорткомплексі ЛНТУ змагання з волейболу

1 квітня у спорткомплексі Луцького національного технічного університету відбувся дружній турнір з волейболу серед жіночих команд «Абітурієнт ЛНТУ 2023». Захід відбувся з метою профорієнтації та популяризації ЗВО у регіоні. Участь у змаганнях взяли чотири команди: Бродівський педагогічний коледж ім. Маркіяна Шашкевича, Червоноградська ДЮСШ, Ківерцівська ДЮСШ, Луцький національний технічний університет.

ФОТОФОТОФОТО

На офіційне відкриття турніру завітала ректор ЛНТУ Ірина Вахович, директор Департаменту молоді та спорту Луцької міськради Володимир Захожий, декан факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій Галина Герасимчук, кафедра фізичної культури, спорту та здоров’я ЛНТУ, а також представники освітніх закладів команд-учасників.

Крім того, для гостей та учасників заходу демонстраційний виступ презентували вихованці клубу козацького бойового мистецтва «Герць».